Crash course in Finnish: sauna. That will get you places.

317

News

One can enjoy the unique possibility of bathing in artworks, located in various parts of Turku, in...

Events


Tue 26.06.2012, at 12:00
- Sun 19.08.2012, at 18:00
Wed 01.06.2011, at 10:00
- Thu 23.06.2011, at 19:00
KaupunkitapahtumatMuotoilu, arkkitehtuuri ja käsityöNäyttelyt ja kuvataide
Sun 03.07.2011, at 10:00 - at 18:00
KaupunkitapahtumatNäyttelyt ja kuvataideLiikunta ja ulkoilu
Thu 02.06.2011, at 09:00
- Sun 05.06.2011, at 21:00
KaupunkitapahtumatNäyttelyt ja kuvataideTeatteri ja muu esittävä taide
Wed 01.06.2011, at 13:00
- Sun 28.08.2011, at 18:00
KaupunkitapahtumatMuotoilu, arkkitehtuuri ja käsityöNäyttelyt ja kuvataide
Wed 01.06.2011, at 12:00
- Thu 23.06.2011, at 18:00
Mon 27.06.2011, at 12:00
- Wed 31.08.2011, at 18:00
KaupunkitapahtumatMuotoilu, arkkitehtuuri ja käsityöNäyttelyt ja kuvataide
Wed 01.06.2011, at 12:00
- Thu 23.06.2011, at 18:00
Mon 27.06.2011, at 12:00
- Wed 31.08.2011, at 18:00
KaupunkitapahtumatMuotoilu, arkkitehtuuri ja käsityöNäyttelyt ja kuvataide
Tue 03.05.2011, at 10:00
- Sun 18.09.2011, at 18:00
Muotoilu, arkkitehtuuri ja käsityöNäyttelyt ja kuvataide
Fri 08.04.2011, at 10:00
- Sun 21.08.2011, at 18:00
Näyttelyt ja kuvataide

Facebook