Stories are alive!

359

News

Program at the kick-off event Program for children includes a multilingual performance of the...

Blogs

Events


Tue 13.12.2011, at 18:00 - at 19:30
Musiikki
Sat 19.11.2011 - at
Muotoilu, arkkitehtuuri ja käsityöMusiikkiNäyttelyt ja kuvataideTeatteri ja muu esittävä taideKirjallisuus ja sanataideLapset ja nuoret
Tue 01.11.2011, at 18:00 - at 19:30
Musiikki
Sat 29.10.2011, at 12:00 - at 16:00
Muotoilu, arkkitehtuuri ja käsityöMusiikkiNäyttelyt ja kuvataideTeatteri ja muu esittävä taideKirjallisuus ja sanataideLapset ja nuoret
Tue 04.10.2011, at 18:00 - at 19:30
Musiikki
Sun 25.09.2011, at 15:00
Sun 09.10.2011, at 15:00
Sun 23.10.2011, at 15:00
Sun 06.11.2011, at 15:00
Elokuva ja animaatio
Sat 17.09.2011, at 12:00 - at 16:00
Sat 01.10.2011, at 12:00 - at 16:00
Sat 15.10.2011, at 12:00 - at 16:00
Sat 29.10.2011, at 12:00 - at 16:00
Sat 19.11.2011, at 12:00 - at 16:00
Sat 26.11.2011, at 12:00 - at 16:00
Sat 03.12.2011, at 12:00 - at 16:00
Sat 10.12.2011, at 12:00 - at 16:00
KaupunkitapahtumatMuotoilu, arkkitehtuuri ja käsityöMusiikkiNäyttelyt ja kuvataideTeatteri ja muu esittävä taideElokuva ja animaatioKirjallisuus ja sanataideLapset ja nuoret
Sat 10.09.2011, at 11:30 - at 16:00
KaupunkitapahtumatMusiikkiNäyttelyt ja kuvataideTeatteri ja muu esittävä taideKirjallisuus ja sanataideLapset ja nuoret
Tue 06.09.2011, at 18:00
Musiikki
Wed 01.06.2011, at 09:00
- Wed 31.08.2011, at 20:00
Kirjallisuus ja sanataideLapset ja nuoret