Is there an artist in the street? We all are!

369

News

Mobile Flora-workshop in the streets of Varissuo
Norwegian Flora Metarmorphicae -artist group visited Varissuo  27.4. - 7.5.2011 and created...

Events


Sat 26.11.2011, at 11:00 - at 19:00
Näyttelyt ja kuvataide
Wed 03.08.2011 - Sat 27.08.2011
KaupunkitapahtumatNäyttelyt ja kuvataide
Mon 06.06.2011 - Thu 30.06.2011
Kaupunkitapahtumat
Mon 02.05.2011, at 15:00
- Thu 30.06.2011, at 00:00
KaupunkitapahtumatNäyttelyt ja kuvataide
Mon 02.05.2011, at 15:00
- Fri 27.05.2011, at 19:00
KaupunkitapahtumatNäyttelyt ja kuvataide
Sun 01.05.2011 - Tue 31.05.2011
KaupunkitapahtumatMuotoilu, arkkitehtuuri ja käsityöNäyttelyt ja kuvataideKirjallisuus ja sanataideLiikunta ja ulkoilu
Sun 01.05.2011 - Tue 31.12.2013
KaupunkitapahtumatNäyttelyt ja kuvataideLiikunta ja ulkoilu
Wed 27.04.2011, at 17:30 - at 21:30
KaupunkitapahtumatTeatteri ja muu esittävä taideLapset ja nuoretLiikunta ja ulkoilu
Wed 27.04.2011 - Mon 09.05.2011
KaupunkitapahtumatMuotoilu, arkkitehtuuri ja käsityöNäyttelyt ja kuvataideLapset ja nuoretLiikunta ja ulkoilu
Tue 05.04.2011, at 14:00 - at 16:00
Thu 07.04.2011, at 14:00 - at 16:00
Tue 12.04.2011, at 14:00 - at 16:00
Thu 14.04.2011, at 14:00 - at 16:00
KaupunkitapahtumatTiedetapahtumat, seminaarit ja työpajat